Logo firmy

Sprzęt

Profesjonalny odkurzacz do ekstracyjnego prania i czyszczenia.

 

profesjonalny odkurzacz piorący

 

Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz u klientów indywidualnych. Odkurzacz można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych.

 

CZYSZCZENIE DYWANÓW ZA POMOCĄ ŚRODKÓW ANTYALERGICZNYCH

 

Czyszczenie w jednym cyklu roboczym:

Podczas spryskiwania z odsysaniem, roztwór wody i środka czyszczącego jezt rozpylany na czyszczoną powierzchnię i odsysany w jednym przejściu roboczym. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a niewielka pozostała wilgoć resztkowa umożliwia szybkie schnięcie dywanu. Metoda ta jest zalecana do systematycznej pielęgnacji wykładzin dywanowych.

 

Dodatkowym wyposarzeniem zwiekszajacym efektywnosc pracy odkurzacza jest:

 

pradnie dywanów i wykładzin profesjonalnym odkurzaczem piorącym

 

Elektroszczotka jest nowym urządzeniem firmy Karcher, przeznaczonym do współpracy z odkurzaczem piorącym Karcher Adv. Profesjonalna, napędzana silnikiem elektrycznym szczotka, która zwiększa wydajność oraz dokładność czyszczenia.

Zastosowanie:

Spryskiwanie- Spryskiwana woda z środkiem czyszczącym natryskiwana jest na powierzchnię, penetrując wykładzinę do samej osnowy, rozpuszczając nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Szczotkowanie (czyszczenie główne)- Szczotka walcowa wspomaga proces czyszczenia zaczesując runo w jednym kierunku. Po czyszczeniu wykładzina wygląda korzystniej, niż przy tradycyjnych metodach ekstrakcji.

Odsysanie (osuszanie)- Brudna woda odsysana jest z powierzchni do urządzenia. Podczas tej czynności powierzchnia skutecznie jest osuszana.

 

Wytwornica Pary

 

czyszczenie glazury profesjonalnym odkurzaczem piorącym

 

Odkurzacz parowy to całkowicie nowe urządzenie, które jednocześnie czyści silnie zabrudzone powierzchnie i odsysa wodę wraz z rozpuszczonym brudem, dzięki czemu po zakończeniu prac powierzchnia jest higienicznie czysta i sucha. Przeznaczony do specjalistycznych zastosowań w przemyśle, handlu, żywieniu zbiorowym, restauracjach, szpitalach czy SPA. Dzieki swojej wszechstronności spełni także oczekiwania klientów indywidualnych doczyszczając wyposażenie łazienek, kuchni, powierzchni glazurowanych... Może pracować ze środkami czyszczącymi, dzięki czemu skutecznie usuwa szczególnie uporczywe zabrudzenia, takie jak:

  • tłuste plamy, kamień wapienny, osady z mydła, przypalony tłuszcz.

Wyczyści również:

  • stal szlachetną, powierznię emaliowaną, profile aluminiowe,
  • szyby okienne, lustra,
  • zakamarki na schodach, w ramach, futrynach drzwiowych, oraz inne trudno dostępne miejsca,
  • armaturę sanitarną,
  • grzejniki, okiennice,
  • wszelkie powierzchnie marmurowe, ceramiczne, parkiety, dywany,
  • tapicerkę skórzaną,
  • powierzchnie z tkanin, takie jak: tapczany, materace, itp.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję