Logo firmy

Dla alergików

Oferta » Dla alergików

Jak pozbyć się roztoczy i ich odchodów?

 

Używamy preparatu, który posiada zezwolenie na obrót produktem biobójczym nr.4441/11

 

Czym się on charakteryzuje?

Jest to koncentrowany środek roztoczobójczy do dywanów, materacy, zasłon, który skutecznie zabija i długotrwale eliminuje przyczyny alergii jakimi są roztocza i ich odchody.

Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez naukowców Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Przeprowadzone badania potwierdzają wyraźne właściwości roztoczobójcze środka i brak odtwarzania populacji roztoczy przez okres do dwóch miesięcy od momentu zastosowania preparatu.

Okres od zastosowania produktu do uzyskania pełnego efektu roztoczobójczego wynosi 15 dni.

Ponieważ preparat wykazuje własności roztoczobójcze przez okres 2 miesięcy, zabieg czyszczenia należy powtarzać co 60 dni.

Jest to środek roztoczobójczy w płynie do czyszczenia wszelkiego rodzaju dywanów, tapicerek i innych materiałów tekstylnych metodą nanoszenia piany. Zabija najpowszechniej występujące roztocza kurzu domowego będące przyczyną alergii.Preparat przeznaczony do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni, sprzętu medycznego, foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i operacyjnej oraz innych trudno dostępnych powierzchni, a także przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Przeznaczony zarówno do powierzchni podłogowych i ponadpodłogowych, a także do utrzymania czystości mikrobiologicznej w systemach HACCP.

Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe)!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję